GOLD COLLAGEN HAIRLIFT

61.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

GOLD COLLAGEN HAIRLIFT on teadlaste ja toitumisspetsialistide poolt välja töötatud juuksekasvu soodustav kollageeni toidulisand, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni 18 aktiivsest koostisosast, mis on valitud just nende juuksekasvu soodustavate omaduste järgi. See sisaldab hüdrolüüsitud kollageeni, keratiini, seleeni, vaske ning nõgese, rosmariini ja india karusmarja ekstrakti. Lisaks veel aminohappeid, olulisi vitamiine ja mineraalaineid, mis aitavad toita ja tugevdada juukseid seestpoolt väljapoole ja tagada optimaalne imendumine ja maksimaalne biosaadavus.

JUUSTE KASV JA KERATIINI MOODUSTUMINE
Tsink, biotiin, seleen aitavad kaasa normaalsele juuste, küünte ja naha säilimisele.
Rukola ekstrakt aitab stimuleerida juuksesibulat, mis toetab juukse kasvu.
Hüdrolüüsitud keratiin ja aminohapped toetavad keratiini moodustumist juuksekius, vähendades nende katkemist pesemisel ja kammimisel, andes juustele elujõudu ja läiget.
Amla ehk India karusmari on C-vitamiini allikas, mis soodustab juuste kasvu.
Rosmariini ja rukola ekstraktid soodustavad juuste kasvu ja parandavad peanaha vereringet ning annavad juustele särava läike.
Vask aitab kaasa juuste normaalsele pigmentatsioonile. Vajalik juuste loomuliku värvi säilitamisel, takistades juuste hallinemist.

TERVE PEANAHK JA KOLLEGEENI MOODUSTUMINE
C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele, mis on vajalik peanaha talitluseks ning kaitseb juukseid vabade radikaalide kahjustavate mõjude eest
Biotiin (vitamiin B7) on oluline naharakkude pidevaks uuenemiseks ning aitab säilitada juuste normaalset struktuuri.
B3 vitamiin aitab aktiveerida peanaha mikrotsirkulatsiooni varustades seda toitainetega.
Vitamiin B6 ennetab naha kuivamist ja sellega kaasnevat peanaha sügelust.
Hüdrolüüsitud kollageen on oluline juuste ja peanaha tervena hoidmiseks. Kollageeni peptiidid on rikkalik aminohapete allikas, mis soodustavad juustes kollageeni moodustumist.

STRESS JA IMMUUNSÜSTEEMI TOETAMINE
Vitamin B6 ja B5 aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ning vähendavad väsimust ja kurnatust.

Kasutamine: Karbis on 10 x 50ml pudelit.
Soovitatav tarbida 1 (50ml) pudel päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida 3-kuuline kuur. Maksimaalse imendumise saamiseks tarbida hommikul tühja kõhuga. Enne kasutamist korralikult loksutada.

Choose a purchase plan:

Kategooria: