GOLD COLLAGEN® PURE

55.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

GOLD COLLAGEN® PURE on välja töötanud teadlased ja toitumisspetsialistid, et pakkuda ainulaadset kombinatsiooni 11 aktiivsest toimeainest, mis aitavad teil saavutada noorema ja terve välimusega naha, tugevamad juuksed ja küüned ning tõstavad ka teie energiat ja immuunsust, mille sealhulgas hüdrolüüsitud kollageen, hüaluroonhape, kurgirohuõli, vitamiinid ja mineraalid, et tagada optimaalne imendumine ja biosaadavus. Kas teadsite, et pärast 25. eluaastat kaotame igal aastal kuni 1,5% kollageenist? PURE on välja töötatud 25+ aastastele naistele, et pakkuda kõiki toitaineid, mida nad vajavad naha, juuste ja küünte seespidiseks toitmiseks ja terve sära säilitamiseks. Alates 2011. aastast omab Pure koostis Euroopa patenti ning on läbinud Collagen Expert poolt 2 kliinilist uuringut.

KOLLAGEENI MOODUSTUMINE
C-vitamiin on antioksüdant, mis aitab kaasa organismi normaalsele kollageeni moodustumisele ning vähendab vabade radikaalide kahjuliku mõju.

NAHA, JUUSTE JA KÜÜNTE TERVIS
Tsink, biotiin, hüaluroonhape, kurgirohi aitavad kaasa normaalsele juuste, küünte ja naha säilimisele.

NAHA LOOMULIK KAITSE
Vitamiin E, vitamiin C, tsink ja vask kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustava mõju eest, aitavad aeglustada vananemisprotsesse.

ENERGIA, IMMUUNSUS JA HEAOLU
Vitamiin B6, vitamiin C, tsink ja vask aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
Tsink aitab kaasa normaalsele kognitiivsele funktsioonile.
Vitamiin B6, biotiin, vitamiin C ja vask aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele;
Vitamiin B6 ja vitamiin C aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

KLIINILISELT TESTITUD
Läbiviidud kliiniline randomiseeritud platseebo-kontrollitud uuring (Ref. AN2961), milles osales 108 vabatahtlikku näitas, et kasutades GOLD COLLAGEN® PUR igapäevaselt näitas:
3 nädala möödudes märgatav 12% naha hüdratsiooni suurenemine.
6 nädala möödudes märgatav 27% peenete joonte ja sügavate kortsude vähenemine.
9 nädala möödudes märgatav 20% naha elastsuse tõus.
Läbiviidud täiendav kliiniline randomiseeritud platseebo-kontrollitud uuring (Ref. CE 324/1), milles osales 180 vabatahtlikku näitas, et kasutades GOLD COLLAGEN® PUR igapäevaselt 16 nädala jooksul näitas naha vananemisnähtude märkimisväärset vähenemist, täpsemalt:
+ ebaregulaarsete vanusega seotud keratinotsüütide struktuuride vähendamine.
+ naha laigulise pigmentatsiooni vähendamine.

Kasutamine: Karbis on 10 x 50ml pudelit. Soovitatav tarbida 1 (50ml) pudel päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida 3-kuuline kuur. Maksimaalse imendumise saamiseks tarbida hommikul tühja kõhuga. Enne kasutamist korralikult loksutada.

Choose a purchase plan:

Kategooria: