VESI

GRAM®i põhikoostisaine on loomulikult vesi, mis on kogu elu aluseks. Täiskasvanul on soovituslik juua ligikaudu 2 liitrit vett päevas. Lisaks vajaliku veetaseme säilitamisele toetab vee tarbimine ka teiste keha funktsioonide toimimist.

GRAM®i tarbimine ei anna kehale vaid vajalikke vedelikke, vaid annab ka vajalikke toitaineid, mis kiirendavad seedimist ning tagavad piisava päevase vitamiinide koguse. Kuid sellegi poolest on aukohal vesi. GRAM®is ei ole tavaline filtreeritud kraanivesi, vaid kõrgekvaliteediline Holstre puurkaevu vesi.

ROHELINE TEE

Roheline tee on tuntust kogunud juba tuhandeid aastaid. Rohelise tee armastus pärineb Hiinast, kust algupäraselt oli see rikaste jook. Pärast Aasia koloniseerimist brittide poolt 18.sajandil, hiinlaste rohelise tee monopol purunes ning roheline tee levis üle maailma.

Rohelise tee populaarsus on järk-järgult kasvanud tänu tervislike elustiilide populariseerimisele Euroopas ja Ameerikas. Aina enam uuritakse rohelise tee positiivset mõju tervisele. Erinevad uuringud on leidnud, et roheline tee kaitseb Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning mõningate vähivormide vastu. Lisaks on sellel põletikuvastane toime ning mõndade ravimite puhul soodustab nende imendumist.

Lisaks tervist ravivatele ja haiguseid ennetavatele omadustele on roheline tee ka rasvapõletus protsesse soodustav. Just sellel põhjusel on roheline tee lisatud ka GRAM®i. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et rohelise tee ekstrakt soodustab rasvalõhustamise protsesse maksas, mis tagab suurema energia lihastele ja suurema füüsilise võimekuse. Muidugi ei saa unustada rohelise tee maitset, mis on tuntav kõigis GRAM®i jookides.

L-KARNITIIN

L-karnitiin on looduslikult esinev aminohape, mis osaleb kehas energiavahetuses. L-karnitiini sünteesitakse maksas ja neerudes. See on oluline aine südame ja aju tööks, lihaste liikuvuse tagamiseks ning teisteks keha protsessideks. L-karnitiini leidub ka teatud toiduainetes nagu punane liha, kala ja piimatooted. GRAM® on hea L-karnitiini allikaks veganitele.

NELI MAITSET

GRAM®i on nelja erinevat maitset. Lisaks traditsioonilisele rohelise tee maitselisele joogile on valikus ka sidruni, jõhvika ja rabarberi maitse. Kõigi nelja joogi toime on sama, erineb vaid maitse. Nii on võimalik kõigil leida endale lemmikmaitse.

KUIDAS JUUA GRAM®i?

GRAM®i võib tarbida mis tahes füüsilise tegevuse käigus. Olgu selleks siis regulaarne treening, jalutuskäik koeraga või isegi tantsimine muusikafestivalil. GRAM® muudab igasuguse füüsilise tegevuse efektiivsemaks.

MIKS PEAKS GRAM®i TARBIMA?

  • Madal kalorsus ja suhkruvaba. 100 ml GRAM®is on vaid 0,9 kcal ning puudub lisatud suhkur.
  • Vitamiinid. GRAM®is on 100% täiskasvanu päevasest C-vitamiini kogusest ning erinevaid B-vitamiine.
  • Rohelise tee ekstrakt. Aitab kaalu langetamisel ning muudab rasva energiaks. See on võimas antioksüdant ja tugevdab immuunsussüsteemi.
  • Ei sisalda kunstlikke värvaineid.