VESI

Grami põhikoostisaine on loomulikult vesi, mis on kogu elu aluseks. Täiskasvanul on soovituslik juua ligikaudu 2 liitrit vett päevas. Lisaks vajaliku veetaseme säilitamisele toetab vee tarbimine ka teiste keha funktsioonide toimimist.

Grami tarbimine ei anna kehale vaid vajalikke vedelikke, vaid annab ka vajalikke toitaineid, mis kiirendavad seedimist ning tagavad piisava päevase vitamiinide koguse. Kuid sellegi poolest on aukohal vesi. Gramis ei ole tavaline filtreeritud kraanivesi, vaid kõrgekvaliteediline Holstre puurkaevu vesi.

ROHELINE TEE

Roheline tee on tuntust kogunud juba tuhandeid aastaid. Rohelise tee armastus pärineb Hiinast, kust algupäraselt oli see rikaste jook. Pärast Aasia koloniseerimist brittide poolt 18.sajandil, hiinlaste rohelise tee monopol purunes ning roheline tee levis üle maailma.

Rohelise tee populaarsus on järk-järgult kasvanud tänu tervislike elustiilide populariseerimisele Euroopas ja Ameerikas. Aina enam uuritakse rohelise tee positiivset mõju tervisele. Erinevad uuringud on leidnud, et roheline tee kaitseb Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning mõningate vähivormide vastu. Lisaks on sellel põletikuvastane toime ning mõndade ravimite puhul soodustab nende imendumist.

Lisaks tervist ravivatele ja haiguseid ennetavatele omadustele on roheline tee ka rasvapõletus protsesse soodustav. Just sellel põhjusel on roheline tee lisatud ka Grami. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et rohelise tee ekstrakt soodustab rasvalõhustamise protsesse maksas, mis tagab suurema energia lihastele ja suurema füüsilise võimekuse. Muidugi ei saa unustada rohelise tee maitset, mis on tuntav kõigis Grami jookides.

L-KARNITIIN

L-karnitiin on looduslik aminohape, mida toodab nii inimkeha kui ka leidub meie toidus. See on oluline aine südame ja aju tööks, lihaste liikuvuse tagamiseks ning teisteks keha protsessideks. L-karnitiini peamiseks ülesandeks on rasva muutmine energiaks. Kui kehal on L-karnitiini puudujääk, siis pärsib see ka rasvapõletamis protsesse ning siin tulebki mängu Gram. Tarbides Grami ning toitudes tasakaalustatult, tagame keha vajaliku L-karnitiini tasmele ning muudame füüsilise tegevuse efektiivsemaks.

NELI MAITSET

Grami on nelja erinevat maitset. Lisaks traditsioonilisele rohelise tee maitselisele joogile on valikus ka sidruni, jõhvika ja rabarberi maitse. Kõigi nelja joogi toime on sama, erineb vaid maitse. Nii on võimalik kõigil leida endale lemmikmaitse.

KUIDAS JUUA GRAMI?

Grami võib tarbida mis tahes füüsilise tegevuse käigus. Olgu selleks siis regulaarne treening, jalutuskäik koeraga või isegi tantsimine muusikafestivalil. Gram muudab igasuguse füüsilise tegevuse efektiivsemaks. Tarbides Grami vahetult enne treeningut ning treeningu ajal, on võimalik põletada kuni 50% rohkem rasva.

MIKS PEAKS GRAMI TARBIMA?

  • Põletab rasva. Gram aitab põletada rasva ja toota kehale vajalikku energiat tänu kõrgele L-karnitiini sisaldusele. Tarbides Grami füüsilise aktiivsuse vältel, on võimalik põletada kuni 50% rohkem rasva.
  • Madal kalorsus ja suhkruvaba. 100 ml Gramis on vaid 0,9 kcal ning puudub lisatud suhkur.
  • Vitamiinid. Gramis on 100% täiskasvanu päevasest C-vitamiini kogusest ning erinevaid B-vitamiine.
  • Rohelise tee ekstrakt. Aitab kaalu langetamisel ning muudab rasva energiaks. See on võimas antioksüdant ja tugevdab immuunsussüsteemi.
  • Ei sisalda kunstlikke värvaineid.