GOLD COLLAGEN® ACTIVE

55.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

GOLD COLLAGEN® ACTIVE on toidulisand kiire eluviisiga meestele ja naistele, mis on loodud teadlaste ja toitumisspetsialistide poolt, et pakkuda ainulaadset kombinatsiooni 17 toimeainest. Need on hoolikalt valitud just nahka, juukseid ja liigeseid toetavate omaduste järgi, et tagada optimaalne imendumine ja biosaadavus. Alates 2011. aastast omab Active koostis Euroopa patenti ning on Collagen Experti poolt läbinud 2 kliinilist uuringut.

TOETAB JUUSTE KASVU
Rukola ekstrakt (Eruca sativa Mill) aitab stimuleerida juuksesibulat, toetades juuste kasvu.
Biotiin aitab kaasa normaalsete juuste säilitamisele.

LIIGESTE, LIHASTE JA LUUDE TOETUSEKS
D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori omastamisele, luude ja lihaste normaalsele talitlusele.
Valk aitab kaasa lihasmassi kasvule ja säilitamisele.
Maca on looduslik taimeekstrakt, mis on rikkalik oma toitainete, sealhulgas vitamiinide B1, B2, C, E, mineraalide ja kaltsiumi poolest.
Glükoosamiin on sidekoe komponent, millest moodustatakse sidemed, kõõlused, kõhred ja liigesevaheline vedelik. See on liigeste tervise seisukohalt kõige olulisem, sest aitab taastada liigese kõhre, hoiab ära liigese enneaegse kulumise ning on abiks liigeste valu, jäikuse ja ragisemise korral, kuna parandab liigese vastupidavust ja elastsust. Pikaajalisel kasutamisel on glükoosamiinil ka valuvaigistav toime.
Kondroitiin on liigesekõhre oluline põhikomponent, mis osaleb sidemete, luude ja sidekudede moodustumisel, kõhrepindade ja liigesekapsli taastumisel, aitab kaasa liigesevedeliku tekkele ja parandab liigeste liikuvust, pidurdades osteoartroosi arengut.

ENERGIA JA IMUUNSÜSTEEM
vitamiin B3, B6, B12, vitamiin C aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.
Vitamiin B6, B12, C-vitamiin, biotiin ja vask aitavad kaasa normaalsele
energiaainevahetusele.
Vitamiin B6, B12, C-vitamiin, tsink ja vask toetavad immuunsüsteemi normaalset talitlust.
L-karnitiin on aminohape, mis osaleb rasvade energiaks muutmise protsessis.
KOLLAGEENI MOODUSTUMINE, NAHA, JUUSTE JA KÜÜNTE TERVIS
C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele ja on vajalik kõhrede normaalseks talitluseks ning lisaks aeglustab liigesepõletike arenemist, hoides ära vabade radikaalide kahjuliku mõju.
Tsink, biotiin, vitamiin B3 (niatsiin) aitavad kaasa normaalsele juuste, küünte ja naha säilimisele.
Vask aitab kaasa normaalsele naha ja juuste pigmentatsioonile.
KLIINILISELT TESTITUD
Läbiviidud kliiniline randomiseeritud platseebo-kontrollitud uuring, milles osales 120 vabatahtlikku, näitas, et kasutades GOLD COLLAGEN® ACTIVE igapäevaselt 3 kuu jooksul:
67% tundsid liigeste paranemist
83% tundsid end energilisemalt
96% tundsid naha niiskuse paranemist
80% tundsid, et nahk muutus elastsemaks.

Kasutamine: Karbis on 10 x 50ml pudelit. Soovitatav tarbida 1 (50ml) pudel päevas vähemalt 1 kuu jooksul. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik läbida 3-kuuline kuur. Maksimaalse imendumise saamiseks tarbida hommikul tühja kõhuga. Enne kasutamist korralikult loksutada.

Choose a purchase plan:

Kategooria: