Biogena Black Cumin Seed Oil 1000

45.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 Mustköömneõli (Nigella Sativa) on kasutatud juba tuhandeid aastaid kui tervendavat õli. Biogena toodetes kasutatav kvaliteetne mustköömneõli pärineb Egiptusest, kus selle kasvatamine on olnud traditsioon juba vaaraode ajast peale. Õli sisaldab küllastamata rasvhappeid: linool-, oleiin-, palimitiin-, eikoseen-, steariin- ja alfalinoleenhapet. Mustköömneõli on rikas Omega-9, Omega 6 ja Omega-3 poolest, mis aitavad parandada südame-veresoonkonna heaolu, närvisüsteemi ja seedetrakti. Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 on kapslite kujul, mida on lihtne manustada. Kapslid sisaldavad kõiki kvaliteetseid koostisosi, mida leidub ka puhtas õlis. Külmkuumutamise tõttu jäävad kõik olulised rasvhapped ja eeterlikud õlid oma kvaliteetsete algsete omaduste juurde.

Millal kasutada Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 toidulisandit?

Biogena Black Cumin Seed Oil 1000 sisaldab rohkelt tervislikke rasvhappeid, mis on olulised südame tervise ja üldise heaolu jaoks ning mis võivad aidata vähendada põletikku kehas.
Mustköömneõlil on tugev antioksüdant, mis aitab kehal võidelda vabade radikaalide kahjulike mõjude vastu. Antioksüdandid aitavad neutraliseerida kehas olevaid kahjulikke aineid ning aitavad toetada immuunsüsteemi tugevdamist ja üldist heaolu.
Mustköömneõlil on seedetrakti jaoks mitmeid kasulikke omadusi – aitab leevendada seedimisprobleeme, vähendab kõhupuhitust ja soodustab seedetrakti regulaarset toimimist. Lisaks sellele võib mustköömneõli toetada ka tervislikku soolestiku mikrofloorat, mis on oluline üldise tervise ja immuunsüsteemi jaoks.
Eriti soovitame mustköömneõli tarvitada talvel ja kevadel.
Mitmekülgne tervendaja ja immuunsüsteemi tugevdaja.

Choose a purchase plan:

Kategooria: