Biogena Berberin Phytoactive Gold

67.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

Biogena Berberin Phytoactive Gold Berberiin on olnud juba pikka aega kasutusel Hiina meditsiinis ja ajurveedas. See on väekas taimne toidulisand, mida leidub suurtes kontsentratsioonides kukerpuu juurtes. Sajandi algusest on teaduslik huvi selle taime vastu järsult suurenenud ning aasta-aastalt on berberiini toimeainet käsitlevate teadusartiklite arv tõusnud mitmekordselt. Berberiin toimib kehas rakutasandil ning on võimeline alandama glükoosi tootmist maksas ning parandab keha rakuretseptorite insuliinitundlikkust.

Berberin Phytoactive Gold sisaldab berberiini fosfolipiidide segu, mille kõrgkvaliteetne toormaterjal pärineb Itaalia kaubamärgilt Berbevis™. Fosfolipiidide segu on spetsiaalselt töödeldud, kasutades patenteeritud Indena Phytosome™ tehnoloogiat, mille tõttu on berberiin kõrge biosaadavusega ning imendub organismi paremini.

Millal kasutada Berberin Phytoactive Gold toodet?

Berberine Phytoactive Gold on taimne toidulisand, mis võib aidata kaasa kaalulangetusele mitmel erineval viisil.
Berberiin parandab veresuhkru tasakaalu, reguleerib insuliinitundlikkust ja vähendades glükoosi imendumist soolestikus.
Vähendab suhkru- ja süsivesikute isusid ning aitab vältida suhkru taseme kõikumist.
Suurendab keha ainevahetust ja termogeneesi, mis on protsess, kus keha põletab rohkem kaloreid toidu seedimiseks ja energia tootmiseks. See võib suurendada rasvade põletamist ning aidata kaasa kaalulangetamisele.
Põletiku vähendamine organismis, mis võib olla seotud rasvarakkude ladestumisega ja kehakaalu suurenemisega. Põletiku vähendamine võib soodustada kaalulangust ja vähendada kõhurasva.
Toetab ainevahetusprotsesse ja reguleerib insuliinitundlikkust.

Choose a purchase plan:

Kategooria: