Biogena GABA 500

35.00 incl. V.A.T 20% available on subscription

Biogena GABA 500 GABA ehk gamma-aminovõihape on valguvaba aminohape, mis toimib ajus neurotransmitterina. Ainuüksi meie aju omab 100 miljardit närvirakku, mis on omavahel pidevas suhtluses. Signaaliedastus tegeleb ühelt poolt elektriliste impulssidega ja teiselt poolt sõnumitoojatega ehk siis neurotransmitteritega. Neurotransmitterite töö tagamiseks on oluline hoida GABA tase organismis tasakaalus, mida aga võib langetada alkohol, kofeiini liigne stress ja ärevus, unepuudus ning ebatervislik toit GABA tagab kesknärvisüsteemi toimimise ning keha suutlikkuse leevendada närvipinget.

Millal kasutada GABA 500 toidulisandit?

Stressi ja ärevuse vähendamine: Biogena GABA 500 sisaldab gamma-aminovõihapet (GABA), mis aitab reguleerida närvisüsteemi aktiivsust.
GABA-l on rahustav ja lõõgastav toime, mis aitab vähendada stressi, ärevust ja närvisüsteemi pinget.
Parema une tagamiseks, sest GABA-l on ka unehormooni, melatoniiniga, seotud omadused. See aitab parandada une kvaliteeti .
Positiivne mõju meeleolule ja keskendumisvõimele: GABA võib aidata tasakaalustada neurotransmitterite taset ajus, mis omakorda võib avaldada positiivset mõju meeleolule ja keskendumisvõimele.
Toetab närvisüsteemi ja maandab stressi.

Choose a purchase plan:

Kategooria: