Fat Burner x PILATRE

Meil on hea meel tutvustada teile teie uut tervislikku sõltuvust – PILATRE! Fat Burnerit tarbides on võimalik mis tahes füüsiline tegevus muuta efektiivsemaks ja kasulikumaks. Kuid sellegi poolest on treeningmeetodeid, mille käigus Fat Burnerit tarbides on võimalik kaotada eriti palju kaloreid.

Üks selliseid uusi ja revolutsioonilisi treeningmeetodeid on PILATRE. Me kõik oleme kogenud, kui raske ja igav võib jooksulindil treening olla. 30 minutit jooksulindil võib tunduda lausa igavikuna. Ja selle pika treeningu peale saab tõdeda, et vaid kardio treening sai tehtud. Vii oma treening uuele tasemele! PILATRE on maailma esimene 3C treening – cardio, core, control ehk kardio, kerelihased, kontroll – mis on välja töötatud spetsiaalselt jooksulindile. Ühenda kardio ja lihastreening. Registreeri juba täna aadressil pilatre.com  ning saa ligipääs uuenduslikule treeningmeetodile.

Kui tarbid Fat Burnerit vahetult enne PILATRE treeningut ning treeningu ajal, on võimalik kulutada kuni 50% rohkem rasva! Fat Burner aitab säilitada keha vedelikuvarusid treeningu ajal ning annab kehale vajalikke C- ja B-vitamiine. Fat Burnerit on kolme erinevat maitset, seega igaüks saab valida endale meeldivaima. Telli oma Fat Burner juba täna e-poest ↑