Fat Burnerist süvitsi

Fat Burneris on unikaalne kombinatsioon koostisosadest. Mitte ükski teine spordi/fitness jook ei ole nii tervislik kui Fat Burner. See ei ole täis kunstlikke aineid ega hääldamatuid koostisosi. Selle asemel on Fat Burneris koostisosad, millest suurem osa inimesi on juba kuulnud. Siin kohal tutvustamegi teile kolme kõige olulisemat Fat Burneri koostisosa:

VESI

Fat Burneri põhikoostisaine on loomulikult vesi, mis on kogu elu aluseks. Täskasvanul on soovituslik juua ligikaudu 2 liitrit vett päevas. Lisaks vajaliku veetaseme säilitamisele toetab vee tarbimine ka teiste keha funktsioonide toimimist. Fat Burneri tarbimine ei anna kehale vaid vajalikke vedelikke, vaid annab ka vajalikke toitaineid, mis kiirendavad seedimist ning tagavad piisava päevase vitamiinide koguse. Kuid sellegi poolest on aukohal vesi. Fat Burneris ei ole tavaline filtreeritud kraanivesi, vaid kõrgekvaliteediline Holstre puurkaevu vesi.

ROHELINE TEE

Roheline tee on tuntust kogunud juba tuhandeid aastaid. Rohelise tee armastus pärineb Hiinast, kust algupäraselt oli see rikaste jook. Pärast Aasia koloniseerimist brittide poolt 18.sajandil, hiinlaste rohelise tee monopol purunes ning roheline tee levis üle maailma. Rohelise tee populaarsus on järk-järgult kasvanud tänu tervislike elustiilide populariseerimisele Euroopas ja Ameerikas. Aina enam uuritakse rohelise tee positiivset mõju tervisele. Erinevad uuringud on leidnud, et roheline tee kaitseb Alzheimeri ja Parkinsoni tõve ning mõningate vähivormide vastu. Lisaks on sellel põletikuvastane toime ning mõndade ravimite puhul soodustab nende imendumist.

Lisaks tervist ravivatele ja haiguseid ennetavatele omadustele on roheline tee ka rasvapõletus protsesse soodustav. Just sellel põhjusel on roheline tee lisatud ka Fat Burnerisse. Teaduslikud uuringud on tõestanud, et rohelise tee ekstrakt soodustab rasvalõhustamise protsesse maksas, mis tagab suurema energia lihastele ja suurema füüsilise võimekuse. Muidugi ei saa unustada rohelise tee maitset, mis on tuntav kõigis Fat Burneri jookides.

L-KARNITIIN

L-karnitiin on looduslik aminohape, mida toodab nii inimkeha kui ka leidub meie toidus. See on oluline aine südame ja aju tööks, lihaste liikuvuse tagamiseks ning teisteks keha protsessideks. L-karnitiini peamiseks ülesandeks on rasva muutmine energiaks. Kui kehal on L-karnitiini puudujääk, siis pärsib see ka rasvapõletamis protsesse ning siin tulebki mängu Fat Burner. Tarbides Fat Burnerit ning toitudes tasakaalustatult, tagame keha vajaliku L-karnitiini tasmele ning muudame füüsilise tegevuse efektiivsemaks.